Şehit Nur Muhammed Tohti ve Doğu Türkistan'da Çin Zulmü Video
Doğu Türk paylaştı.

Doğu Türkistanlı yazar Nur Muhammed Tohti Çin toplama kampinda sehit edildi. Zalimlik de sınır tanımayan çin yönetimi şehidin naaşını ayakları kelepçeli halde teslim etti. Şehidimize Allah rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bir an önce Müslüman-Türk aleminin kendine gelmesi temennisi ile.
Yaşasın Zalimler için cehennem. 

Değerli dostlar Türk vatandaşları olarak yüzde 98 müslüman ülkemizde neden Doğu Türkistan için hiç ses çıkarılmıyor. Söz konusu Uygur Türkleri olduğu için mi? Neden Türkiye suriyelileri misafir ederken Uygur Türklerini ülkemize kabul etmiyor.

Doğu Türkistan için neden ses çıkmaz Türkiye'de. Sebebi bu işte Türk olmaları. Türkiyeden değil maalesef yabancı bir medya BBC Doğu Türkistan a gidip Çin Kamplarını gezmiş hani kimsenin giremediği. Anlatıyoruz inanmıyorsunuz. Doğu Türkistana telefon bile açamıyoruz. Böyle bir hapishane Çin yönetimi tarafından oluşturulmuş. 

https://www.youtube.com/watch?v=4kXBH21-dxM

Bu haberi izleyin lütfen Filistin ne ise Doğu Türkistan da odur. Müslümanın ırkı olmaz Türk diye müslümandan saymadığınız Uygur Türklerinin bin yıllık camileri yıkılıyor. Çin zulmünü izliyoruz sadece. İlk Türk İslam devleti Karahanlı Devleti Doğu Türkistan da kurulmuştur. Tarihimizi unutturdular anlaşılan kimseden ses çıkmıyor. Demekki sonumuz yakın çünkü tarihini unutan bir millet yok olmaya mahkumdur. Siz unuttunuz ama düşmanlarınız sizi çok iyi tanıyor ne yaparsanız yapın onlar sizi unutmazlar.

Doğu Türk 2019-06-19 14:12:44 anında paylaştı.

Yorumlar İçin Giriş Yap & Üye Ol