Muntazan bir gün yine  haraç kestirmek için adamlarını göndermişti.Her ay 10.000$$$ para kazanıyorlardı ki bir gün tam kuyumcudan  haraç kesecekken polis onları yakaladı . Sorguda Muntazan'nın adamları hiç konuşmuyorlardı ki polis onları takip etmek için serbest bıraktı.                                                                                                                                      Takip başladı polislerin tecrübesi vardı. Bu yüzden hiç fark edilmediler.Muntazan adamları benzin variline attı ve çakmağı yaktı.Polisler adamları durduracaktı ancak çok kalabalık oldukları için bir şey yapamadılar. Adamlar çoktan ölmüştü. Muntazan tanınmamak için maske takıyordu ama polisler profesyonel oldukları için üstündekilerden tanımaya çalıştılar ve adamın yani şüphelinin zengin olduğunu anlamışlardı.                                        

Hemen merkeze gittiler ve varlıklı kişilerin listesini çıkardılar.Ve hemen şüphelileri araştırmaya başladılar.Muntazan'nın boyunu kilosunu her şeyini tahmin ediyorlardı. 10 gün olmuştu 100 kişi içinden89 u elenmişti.Bu günde 10 kişi elenmişti yani sadece Muntazan olabilirdi.                                                                                                                                    Muntazan'ı takibe başlardılar ki takip eden bütün polisler öldürülmüştü.Muntazan yurt dışına kaçmak için özel jetine binecekti ki polisler  onu yakaladı.Mahkemede Muntazan 36 yıl hapis cezasına çaptırılması gerekirken 10.000TL para cezasına çarptırıldı.Herkes şok olmuştu Muntazan bile .                                                                                                                  

Muntazan serbest kalınca hakime 100.000€€€ para verdi. Hakim paraları alınca 5 tane koruma istedi ,Muntazan korumalarına el işaretiyle hakimin yanına geçtiler.Artık hakim hem zengin hem de korunaklı olmuştu. Polisler bu para transferini öğrendiler ve Üst Mahkemeye başvurdular. Bu arada Muntazan'nın adamları haraç kesmede ustalaşmışlardı bu yüzden  hiç fark edilmiyorlardı. Böylelikle Muntazan Türkiye'nin en milyoner adam olmuştu.Ama hedefi Dünyanın en milyoner adamı olmaktı.Hesaplamalarına göre 2,5 yıl sonra olabilecekti.Ama Muntazan milyonerleri öldürerek Dünyanın en zengini olmaktı.                                           

Muntazan planı uygulamaya başlamıştı.Önünde yaklaşık 20  kişi vardı.10 tane suikastçı  tuttu .20 günde 15 milyoneri öldürdü. 5 milyoner güvenliği en üst düzeye çıkarmışlardı.Bu seferde akrabalarına  saldırdılar ve böylelikle o 5 kişiyi de böyle öldürdüler ve onlarında paralarını aldılar.                                                                                                        

Muntazan  dünyanın en zengini olmuştu ama polis onu yakalayıp mahkemeye çıkardılar ve müh ebet cezasına çarptırılıp bütün mal varlığı haraç aldığı kişilere dağıtıldı.      

BU KİŞİLERİN SONU HE BUDUR LÜTFEN BÖYLA KİŞİLERDEN OLMAYALIM.                            

YAZAR:SEYYİD AYDIN,HASAN BUĞRA TERZİ:) :):):):)